SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Saat 09:27 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Öncelikle gerginlikten uzak durmakta yarar var. Çalıştığınız ortamdaki insanlarla bazen burun buruna gelebilirsiniz. İşlerinizi çabucak yapmanız istenebilir. Sağlığınıza dikkat ediniz. Efor gerektiren işler için bu enerji olumludur. Ancak bazen hızlı hareket etmek dikkatsizliğe neden olabilir.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü bir problemin kökten çözümü için kollarınızı sıvadığınızı gösteriyor. Bilinçli bir şekilde pürüzleri gidermek niyetindesiniz. Kendinizi güven içinde hissetmek için şu aralar gerek sağlığınıza gerek çalışma hayatınıza fazlasıyla ağırlık verebilirsiniz. Hayatın eğlenceli yanları azalmış gibidir. Ancak elinizden pek bir şey gelmediği için katlandığınızı düşünürsünüz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, birilerinin düşüncesizliği yüzünden canınızın sıkılmasına yol açar. Mecburen işleri yoluna koymak zorunda kalırsınız.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünüm etkisinde, partnerinizin hayatındaki öneminizi bilmek istersiniz. Bir sıkıntınızı, iş veya özel hayatınızla ilgili bir meseleyi dile getirdiğinizde size yardımcı olunmasını arzularsınız. Düşüncelerinize önem verilmesini, kararlarınızın saygıyla karşılanmasını beklersiniz. Eğer kendinizi huzur ve emniyette hissettiğiniz bir yerde yaşıyorsanız tabii ki mutlu olursunuz. Fakat iş, eş, para, aile veya yaşanılan ortamda rahatsız edici durumlar varsa size uymayan şartlar nedeniyle canınız sıkılabilir.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ