SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar, Saat 08:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşkta sizi ışıklandıran, geliştiren, büyüten bir etki olup, hayatın keyifli yanlarını, özgürce yaşamın güzelliğini hissetmemizde sizi destekleyicidir.

Saat 14:54 Ay-Satürn kavuşumu aşkı eğlenceli tarafından ziyade, daha ciddi şekilde ele almamızda etkilidir. Sorumluluk duyarız, gerçekçi olmaya çalışırız. Kafamızı bir şeyler karıştırıyorsa, onu halletmeden yüzümüz gülmez.

Saat 18:56 Merkür-Neptün olumlu görünümü, yapmak istediğimiz değişiklikleri finansal açıdan çok akıllıca ele almak lazım. Düşündüğünüz işlerin getirisi ne olur, ne açıdan zorlar, ne gibi eksiklerimiz var diyerek düşünelim. Kiralama-satın alma işlemlerinde çok dikkatli olalım. Her şeye özen gösterelim. Madem hayallerimizdeki bir yaşam kurmak istiyoruz. O zaman görüntüden ziyade, kullanabilirlik anlamında inceleyelim. Bu görünüm hissiyatımızı yükseltiyor. Durumumuzu gerçekçi bir şekilde ele alarak, doğru tavsiyeler ışığında değerlendirirsek kafamızda soru işaretleri kalmaz.

Saat 19:44 - 25 Ekim saat 03:12 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlk buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır.

Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ