SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 09:27 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Etrafınızdaki insanlara aldırmadan, günlük aktivitelerinizi gerçekleştirmek veya isteklerinizi elde etmekten yanasınızdır. Cesaretiniz oldukça yüksektir. Kafanıza koyduğunuzu yapmaktan çekinmezsiniz.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü farklı düşünen kişilere ilgi duymanızı sağlar. Sizin ihtiyacınız, fikirlerini sizinle paylaşmayı bilen, becerikli ve kültürlü bir insandır. Eğer ilişkiniz yoksa, bu görünüm sürpriz bir tanışmayı işaret edebilir. Ancak kalıcı olması için sabırlı olmakta yarar vardır. Şöyle rahatlamak, biraz olsun sorunlardan uzaklaşmak isteğiyle bir yerlere gidip farklı insanlarla tanışmayı istersiniz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, özgür olmak, dilediğimiz gibi kendimizi ifade etmek isterken, yapmak zorunda kaldığımız işler canımızı sıkabilir.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, paylaşımlarda bulanacağınız, arkadaşlık kurabileceğiniz kişilere yönelmenizi sağlar. Bu tarzda bir kişi karşınıza çıkabilir. Sürpriz bir beraberlik yaşanabilir. Ancak gayet kısa süreli bir yansıma olduğu için, evlilik gibi bir karar verilmesi zordur. Daha ziyade, sosyal faaliyetleri, özgürlüğü, partnerinizin veya ilişkilerin hayatınızdaki önemini işaret eder. Eğer yalnızsanız, hayatınızda kimse yoksa biraz gerginlik duymanız mümkündür. Sevgilinizle probleminiz varsa, onun aramasını beklersiniz. Huzurlu bir ilişkiniz varsa günü ve geceyi birlikte kutlamayı tercih deresiniz. Genelde sizin fikirlerinize saygı duyulmasını arzularsınız.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ