SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Saat 09:27 Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Parasal konularda bir hayli atak davranırsınız. Bir işi veya bir durumu maddi kazanç anlamında ele alarak düşünürsünüz. Eğer bu anlamda doyurmuyorsa, olur yanıtı vermezsiniz. Aşırı bir harcama eğiliminde olabilirsiniz veya paranız yoksa fazlasıyla gergin davranabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde lafınızı sözünüzü esirgemezsiniz. Çünkü size göre, dürüst olmayan yaklaşımlar her zaman can sıkıcıdır.

Saat 13:54 Ay-Güneş görünümü parasal sıkışıklık nedeniyle daha dikkatli olmayı gerektirir. İstediğiniz gibi harcama yapamayız. Bu sıkışıklığı aşabilmek adına neler yapılabilir, bunlar üzerinde düşünebilirsiniz.

Saat 16:41 Ay-Satürn görünümü, para kazanmak amaçlı verilen mücadelenin göstergesidir. Evdeki hesap çarşıya uymadığında, zorluklara sabır göstermeniz kolay olmaz.

Saat 20:27 Ay-Venüs görünümü, paylaşım, arkadaşlık, dostluk, çevrenizde insanlar, sizi ilgilendiren konular üzerinde şu aralar özellikle bir değerlendirmede bulunuyorsunuzdur. Biraz sosyal hayattan uzak durarak, yaşama şöyle bir mercek tutma zamanı. Orada neler görüyorsunuz. Bu çok önemli. Kimlerle ilişkiniz var, sizin beklentileriniz ve idealleriniz nedir? Sizi kısıtlayan, özgürlüğünüzü denetim altına alan durumların tespit edilmesini sağlayan bir gündesiniz. Ancak emin olunuz ki, bu yenilenmek, dönüşümde bulunmak, canlanmak adınadır.

Rabbim Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Evlatlarımızın vatan toprağımıza sağ salim geri dönmeleri dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ