SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, Saat 08:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin gelişmesinde iletişimin önemini vurguluyor. Çiftler arasında ortaklaşa uyum ve duygular eşliğinde güzel bir zaman geçirmek mümkündür.

Saat 14:54 Ay-Satürn kavuşumu ilişkimizi hem ciddi şekilde ele almamızı hem de gerçekçi düşünmemizi gerektiriyor. Ne fazla iyimseriz ne de çok fazla zorlanmaktan hoşlanacağız. Evet beraberliğimize tabii ki önem veriyoruz. Fakat partnerin baskılayıcı tavrı bizi iki misli yorabilir. İlişkide belli bir mesafe bu saatlerde etkili olabilir.

Saat 18:56 Merkür-Neptün olumlu görünümü, işlerinizin takibini yapmak, planlarınıza göre hareket etmek isteğiniz yoğun olsa da, keşke rahatlayabileceğim bir yer olsa ve kafamı boşaltabilsem diye içinizden geçirirsiniz. Fazla konuşmaktan hoşlanmazsınız. Sadece huzur bulmaktır isteğiniz. Kim ne demiş ne söylemiş gibi gereksiz şeylere kafayı takmadan günü geçirmek istersiniz. Problemleri çözmek için huzura ihtiyacınız duyarsınız. Zorlaştıran değil, bilakis hayatı kolaylaştıran kişilerle olmak hoşunuza gider. İş konularında veya genel olarak bu enerjinin etkisi altında, derinlikli düşünmeniz mümkündür.

Saat 19:44 - 25 Ekim saat 03:12 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizle ilgili her türlü konuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak, ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır.

Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ