SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Saat 08:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi zorlayan şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür.

Saat 14:54 Ay-Satürn kavuşumu, bize uymayan ancak kabullenmekte zorlandığımız bir takım meseleleri içe dönerek düşünmemizi sağlıyor. Kafamızın içinde sorular cevap bulmadan rahat etmemiz mümkün değil gibi. Aslına bakarsanız, biraz da biz kendi kendimize yükleniyoruz bu saatlerde. Öylesine kritik ediyoruz ki birçok konuyu, biraz rahatlasak, şöyle sakinleşsek her şey düzelecek gibi. O zaman deneyelim lütfen.

Saat 18:56 Merkür-Neptün olumlu görünümü, hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme hırsı veriyor. Yaratıcı tarzda düşünmemizi sağlıyor. Bu hırs daha fazla çabalamamızı sağlayabilir. Sözler bazen keskin şekilde dilimizden dökülse de, acıtıcı olmaz. Kırılmak istemeyen kişi, kırmamaya da özen gösterirse bu görünüm hem dostluk ilişkilerinizi ılımlı bir şekilde sürdürmenizi sağlar hem de çevreniz tarafından sevilmenizi. Bu görünüm, ilham gücünüzü yükseltir. Ortaya koyduğunuz her şey, başkaları tarafından anlamlı bulunur.

Saat 19:44 - 25 Ekim saat 03:12 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Birçok konuda duygularımızı dışa yansıtmak yerine kendi içimize atarız. Belki güvendiğimiz kişilerle konuşuruz bunları. Ancak yine de, tam olarak anlatmakta zorlanırız. Bir şeyler canımızı sıkar ama gizleriz. Bu da geçer diye düşünün. Çünkü zaman en iyi ilaçtır dostlarım.

Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ