SON DAKİKA

Cadde Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, Saat 08:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak, bir kez gelinen şu hayatın keyfini çıkartmaktan yanasınız. Bu sizin için çok önemli. Siz ancak böyle olduğunda üretebileceğinizi, gelişeceğinizi, mutlu olacağınızı biliyorsunuz.

Saat 14:54 Ay-Satürn kavuşumu üzerimizdeki sorumlulukların bazen gereğinden fazla yorucu olduğunu düşünmemize neden olur. İş hayatında, duygu dünyamızda dışarıdan bir tepki gelmese de, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ciddiye alınmak, saygı görmek isteriz. Öyle samimi ve içten davranmayabiliriz.

Saat 18:56 Merkür-Neptün olumlu enerji akışı, bir yere taşınmak, hayatına farklı bir sayfadan bakmak isteyen birey, sanki yeniden doğmak ister gibidir. Belirsiz olan her şeye içerler. Bir o yana, bir bu yana hareket eden insanları anlamakta zorlanır. Hissettiklerini yazıya, söze döker. İçten içe bir arayış halindedir. Kendini arar, sevgiyi arar, aşkı arar ama en çok can arar. Ailenizle ilişkiniz, sevdiklerinizle temasınız çok önemlidir.

Saat 19:44 - 25 Ekim saat 03:12 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Yolculuk, görüşme veya bazı meseleler üzerinde tedbirli şekilde konuşmakta yarar var. Kimin hangi niyetle bize yaklaştığını bilelim.

Günün tüm enerjilerinin size olumlu yönde yansıması dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ